Wisport - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Kvalitní vojenské a taktické batohy (stejně tak ale využitelné i pro outdoor) od polské společnosti Wisport jsou ve svém oboru pojmem. Vždyť tento výrobce byl založen už v roce 1984. Všechny svoje produkty doposud vyrábí v Polsku. A nabídka je skutečně široká.

Batohy nejen pro vojáky

Batohy Wisport jsou všestranně využitelné nejen v armádě, i když taktické modely této značky jsou ceněné v mezinárodním měřítku. Portfolio Wisport je ale mnohem širší a zahrnuje mimo jiné následující kategorie:

  • trekingové batohy
  • turistické batohy
  • vojenské batohy
  • batohy pro přežití
  • speciální batohy (např. lovecké)
  • městské batohy

Kromě sériové produkce dokáže dodat i speciální zakázky. Produkty značky Wisport odebírá více než 100 prodejců po celém Polsku a Evropě.

Nejen design a konstrukční řešení

Wisport se snaží o to, aby jeho produkty na trhu vynikly nejen designem a konstrukčním řešením, za něž hovoří mnohaleté zkušenosti, ale především kvalitou zpracování. Kupující zkrátka musí mít jistotu, že jeho produkt bude odolný, funkční i pohodlný. Proto kromě standardního záručního servisu nabízí Wisport i doživotní pozáruční servis.

Spolupráce s těmi nejpovolanějšími

Při navrhování a tvorbě jednotlivých produktů spolupracuje firma Wisport s horaly, kteří přispívají svými zkušenostmi, jakož i s vojáky speciálních jednotek. Právě tento případ se týká specificky vojenských batohů, u nichž Wisport přirozeně reaguje na výjimečné požadavky těchto zákazníků.

Batoh Wisport® Reindeer 75 l

Kdybychom si z nabídky tradiční polské značky Wisport měli vybrat jen jedinou věc, tak za nás by to byl batoh Reindeer s nadprůměrným objemem 75 litrů pro vícedenní túry do přírody. Batoh je nadprůměrně funkční a spolehlivý, a ačkoliv nejde primárně o vojenský batoh, potěší přítomnost modulární MOLLE vazby pro jednoduché připevnění kompatibilního příslušenství. Inteligentní členění prostoru či ergonomické provedení jsou už pak u Wisportu naprostou samozřejmostí.

Batoh Wisport® Reindeer 75 l
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Wisport
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás