Willumsen - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Jak již název napovídá, pochází společnost Willumsen Copenhagen z Dánska, kde byla založena roku 1998 zkušeným návrhářem nožů Mikkelem Willumsenem. A právě na nože se Willumsen specializuje. Ať už jde o zavírací nože, nože s pevnou čepelí, kuchařské nože nebo balisongy (motýlkové nože), máte jistotu, že na nože Willumsen se můžete vždy spolehnout.

Nože pro vysokou gastronomii

Než se pustíme do výčtu produktů pro outdoorové nadšence (ale nejen ty), dovolíme si krátkou odbočku do úplně jiné oblasti. Doma v Dánsku, ale nejen tam, totiž proslulé kuchařské nože nevyužívají jen spotřebitelé v domácnostech, ale také šéfkuchaři těch nejlepších restaurací.

Ty nejlepší podniky je vyhledávají třeba i ve Spojených státech. A pro své kuchařské pořady si je vybírá také dánská televize.

Urban Tactical pro všestrannou využitelnost

U svých outdoorových nožů využívá společnost Willumsen Copenhagen koncept, který nazývá Urban Tactical. Jedná se o kombinaci klasického designu s moderními taktickými vlastnostmi nože. Díky kvalitní oceli v silných vrstvách i vysoké funkčnosti mohou být nože Willumsen považovány za svého druhu umělecká díla, která jsou ale prakticky využitelná.

Z generace na generaci

Za předpokladu správné péče vám nože Willumsen Copenhagen mohou vydržet celý život, a dokonce se v dnešní spotřební době stále jedná o výrobky, které jednou můžete předat svému synovi. Kromě vysoké úrovně kvality totiž získáte i nadčasový design, který zkrátka nestárne.

Speciální projekty

Mikkel Willumsen však všechny svoje nože netvoří sám. Mnohé modely jsou výsledkem spolupráce s jinými společnostmi a osobnostmi, které jsou ve svém oboru pojmem. Za zmínku stojí třeba značky Kansept Knives, Lansky Sharpeners a United Cutlery nebo Jim Skelton.

Zavírací nůž Chibs Willumsen®

Šperků mezi noži Willumsen bychom mohli najít více, ale nakonec u nás jako vrcholný model zvítězil zavírací nůž Chibs, který v sobě kombinuje jedinečný skandinávský design s vysokou spolehlivostí a navíc je vyroben v Dánsku. Prémiová čepel z nerezové oceli Sandvik disponuje maximální ostrostí a opravdu nadprůměrnou životností. Díky ergonomické rukojeti se pak zavírací nůž Chibs uživateli drží pevně a stabilně.

Zavírací nůž Chibs Willumsen®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Willumsen
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás