WBP - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Zkratka WBP znamená Wytwórnia Broni Jacek Popiński. Jedná se o polskou nezávislou soukromou výrobní společnost z Rogowa, která se specializuje na útočné pušky ráží 7,62×39 mm a 5,56×45 mm/.223 Rem, ale vyrábí, opravuje a modernizuje i další typy ručních zbraní.

Svým sortimentem se společnost WBP orientuje na různé typy zákazníků, mimo jiné na následující:

  • armády
  • bezpečnostní agentury
  • operátoři
  • civilní hobby střelci

V současnosti společnost WBP zaměstnává přes 80 vysoce kvalifikovaných pracovníků, kterým patří inženýři, konstruktéři, operátoři CNC i montážní dělníci. Jedná se v současnosti o jediného výrobce ručních palných zbraní v Polsku, který má tak výraznou výrobní, montážní a skladovací kapacitu.

Společnost WBP si svoje jméno vybudovala navrhováním a vývojem vlastních dílů a příslušenství pro platformu AK. Na této platformě staví i většina jejích samonabíjecích pušek, které WBP produkuje pod souhrnným názvem Jack.

Samonabíjecí puška WBP® Jack Tactical AK47 / ráže 7,6×39 mm

Právě do řady samonabíjecích pušek Jack patří i tento model Jack Tactical AK47 ráže 7,6×39 mm. Jedná se o klasickou zbraň, která dostala modernizovaný vzhled i množství zajímavých funkcí, které jsou výsledkem dlouholetého vývoje a zpětné vazby, včetně té od členů speciálních jednotek. Zbraň je vybavena upravenou plynovou trubicí s integrovanou Picatinny lištou či zvětšeným hmatníkem pojistky a záchytu zásobníku.

Samonabíjecí puška WBP® Jack Tactical AK47 / ráže 7,6×39 mm
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží WBP
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás