Velocity Systems - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Firma Velocity Systems byla založena v roce 2007 a nedávno tedy oslavila 15 let své existence. Jejím cílem bylo už od počátku dodávat převážně speciálním jednotkám americké armády a elitním policejním sborům taktické, a to především obranné vybavení, a to flexibilně a v nejkratším možném čase.

Vice než 75 let zkušeností

Navzdory pouhým 15 letům na trhu mají majitelé společnosti Velocity Systems dohromady více než 75 let zkušeností s výrobou specializovaných obranných prostředků. Společně vytvořili firmu, která je schopná dodávat na trh zakázková obranná řešení a speciální projekty, které efektivně reagují na vznikající, nová rizika.

Nejen zakázková výroba

Ve Velocity Systems se však přirozeně nevěnují pouze zakázkové výrobě, ale jsou schopni dodávat svým zákazníkům i tzv. off-the-shelf řešení. Obranné prostředky, jako jsou pláty a nosiče plátů, tak už mají v sériové podobě naskladněné v dostatečném množství na to, aby byli schopni promptně reagovat na aktuální potřeby zákazníků.

Mayflower RC by Velocity Systems

Se společností Velocity Systems souvisí i značka Mayflower Research & Consulting LLC. Stejnojmenná firma byla založena roku 2005 (tedy ještě dříve než samotní Velocity Systems) veteránem speciálních jednotek, který tehdy začal navrhovat speciální odlehčený a současně vysoce odolný taktický nylonový materiál pro tzv. vojenské atlety.

Široké portfolio produktů

Do širokého portfolia produktů společnosti Velocity Systems patří například následující:

  • taktické vesty
  • nosiče plátů
  • neprůstřelné vesty
  • nosiče zásobníků
  • taktické a vojenské batohy, využitelné i pro outdoor

Partnerství, které přerostlo v akvizici

Ačkoliv firma Mayflower vznikla dřív, Velocity Systems ji po sedmi letech úspěšné spolupráce k 1. lednu 2014 zakoupila. Důvodem byla snaha o to, aby mohlo dojít k další integraci a vylepšování designu, výroby i dodávek, zvýšení rychlosti dostupnosti produktů a také snížení ceny pro koncové zákazníky. Původní zakladatel Mayflower dosud navrhuje produkty této značky.

Funkční triko Boss Rugby Velocity Systems®

Top modelem značky Velocity Systems je v naší nabídce funkční triko Boss Rugby, které využijete v létě jako jedinou vrstvu i v zimě jako spodní funkční vrstvu. Triko je rychleschnoucí, dobře odvádí pot a hodit se jistě bude i na střelnici, ale rozhodně nejen tam. Při výrobě byla použita antimikrobiální technologie a samozřejmě i kvalitní a pohodlné materiály.

Funkční triko Boss Rugby Velocity Systems®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Velocity Systems
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás