Templars Gear - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Taktické vybavení od polské společnosti Templars Gear je uznávané pro svou kvalitu a využitelnost, a to navzdory tomu, že tahle firma existuje teprve od roku 2015. Na začátku šlo jen o místní dílničku, která ale rychle expandovala a dnes svoje produkty dodává celosvětově.

Inovace na denním pořádku

Templars Gear neustále inovuje, a to i na základě zpětné vazby od svých zákazníků. S tím, jak firma roste, tak se i učí, jak svým zákazníkům dodávat stále lepší a lepší vybavení. Společnost považuje za důležité orientovat svoje produkty tak, aby splňovaly veškeré požadavky, co se týče funkcionality, byly pohodlné na používání a současně i odolné.

Polský výrobce chce svým zákazníkům poskytnout to nejlepší, ať už jde o design, materiály či kvalitu. Snaží se proto do svých návrhů nejmodernějšího taktického vybavení zahrnout následující faktory:

  • ergonomii
  • lidskou anatomii
  • moderní taktické požadavky

Polská výroba

Celý výrobní proces od návrhu až po expedici zboží probíhá v Polsku. Díky tomu si tak Templars Gear může zachovat kontrolu nad kvalitou. V průběhu výrobního procesu využívá firma výhradně pokročilé materiály a komponenty na vysoké úrovni americké a evropské provenience.

Za zmínku stojí třeba kompozit EVA pěny a materiálu Coolmax, využívaný pro výrobu pohodlných vycpávek nosiče Crusader Plate Carrier, nebo vlastní laminát na bázi Cordury, jenž je proslulý svojí odolností a pevností.

Samosvorná sumka na puškový zásobník Templar’s Gear®

Od společnosti Templars Gear vám doporučujeme především univerzální samosvornou sumku na puškové zásobníky s modelovým označením Range, která díky konstrukci s elastickou šňůrou dokáže jednoduše pojmout různé druhy puškových zásobníků. Ty udrží pevně a spolehlivě i v náročnějších podmínkách. Přirozeně nabízí i kompatibilitu s MOLLE systémem.

Samosvorná sumka na puškový zásobník Templar’s Gear®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Templars Gear
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás