Tasmanian Tiger - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Značka Tasmanian Tiger pochází z Německa a svoje jméno převzala po tasmánském tygrovi, legendárním až mytickém zvířeti, které podle některých přežívá dodnes, i když oficiálně už vyhynulo. Vyznačuje se vytrvalostí, loveckým instinktem, chytrostí i skvělým maskováním.

Tasmanian Tiger vznikl v roce 1999 jako sesterská značka legendárního outdoorového výrobce Tatonka, který byl založen již v roce 1980, i když tehdy pod jiným názvem. A zatímco Tatonka se více orientuje na milovníky přírody z řad civilistů, Tasmanian Tiger vyvíjí a vyrábí hlavně taktické vybavení pro policejní a vojenské složky.

Od značky Tasmanian Tiger máme v sortimentu mimo jiné i následující produkty:

  • batohy
  • brašny, tašky
  • bundy
  • nosné postroje
  • lékárničky a zdravotnické sady
  • pouzdra a kapsy
  • ledvinky
  • peněženky
  • taktické a bojové opasky
  • vodotěsné vaky a pytle

Už v roce 2002 byly pod značkou Tasmanian Tiger vyvinuty první batohy Medic pro zdravotníky, v roce 2003 pak byl představen vůbec první bojový batoh Tasmanian Tiger Range Pack Plus. Ten byl vybaven mimo jiné inovativním odnímatelným přepravním systémem na zbraně.

K dalším produktům, které Tasmanian Tiger postupně představil, patřily modely s všeříkajícími názvy Police Bag, Mission Bag, Raid Pack, Combat Pack nebo First Responder.

Důležité jsou pro tohoto výrobce také inovace, které spočívají nejen v neustálém vylepšování jednotlivých modelů, ale také v používání pokročilých materiálů. Například roku 2010 se Tasmanian Tiger stal prvním evropským dodavatelem, který u svých produktů využil materiál Cordura 700D na bázi nylonu.

Batoh Tasmanian Tiger® Modular Pack 30

Batoh Modular Pack 30 právem patří k tomu nejlepšímu, co od značky Tasmanian Tiger nabízíme, ačkoliv mu velká část sortimentu TT zdatně konkuruje. Jedná se o taktický batoh, který ale stejně dobře využijí military a survival nadšenci pro svoje outdoorové výlety. Jak již z názvu vyplývá, je batoh modulární a jeho součástí je univerzální MOLLE systém (zvenčí i zevnitř) pro připojování nejrůznějších pouzder a kapes. Komfort při dlouhodobém nošení zajišťuje odvětraný systém polstrovaných zad Padded-Back System (TT).

Batoh Tasmanian Tiger® Modular Pack 30
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Tasmanian Tiger
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás