SICH - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Chcete kvalitní škrtidlo, u kterého výrobce myslel na všechno? Pak zvolte model ukrajinské provenience, vlajkový výrobek společnosti SICH. Ta byla založena v roce 2014 a jedná se o oficiálního dodavatele ukrajinského ministerstva obrany, Národní gardy i policie. Firmu založila v Kyjevě skupina vývojářů a dobrovolníků vedených mužem jménem Aleksandr Hadomskyi, který SICH vede dodnes.

Sich jako symbol ukrajinské síly

Slovo Sich je na Ukrajině vnímáno jako symbol síly, proto si ho společnost zvolila do svého názvu. A svoje škrtidlo s patentovanou konstrukcí nazvala pro mezinárodní trhy SICH-tourniquet. Nejdůležitější pro zakladatele bylo dát dohromady designéry a vývojáře, aby v podmínkách hybridní války vytvořili vlastní, speciální konstrukci škrtidla, které by bylo schopné zastavit krvácení za jakýchkoliv podmínek.

SICH-tourniquet funguje:

  • za jakéhokoliv počasí
  • když je navlhlé
  • ve sněhu
  • ve špíně
  • v horku i v zimě

Produkt, který spojuje

Škrtidlo SICH-tourniquet, kvůli němuž byla celá firma vlastně založena, je produktem, který spojoval a doposud spojuje velké množství lidí. Ať už jde o designéry, vojáky nebo dobrovolníky. Hlavní misí a cílem přitom bylo jediné - zachránit život člověka. Řešení škrtidla SICH je unikátní a nabízí oproti velké části konkurence následující výhody:

  • má odolné kování z tvrzeného hliníku
  • při aplikaci nehrozí sekundární zranění
  • má fixační trojúhelník pro zachování tlaku
  • je ergonomický

Pobočka v Evropě

V roce 2017 vznikla pobočka SICH Europe. Stalo se tak díky sílící poptávce po škrtidle ze zahraničí. Expanze nakonec proběhla přes Litvu, kde SICH Europe sídlí. Ředitelem je Rimas Žilinskas.

Škrtidlo SICH® Tourniquet

Značka SICH je v podstatě synonymem univerzálního škrtidla, které je lehké a současně velmi pevné, takže se dá používat i v náročnějších podmínkách. Používat ho navíc můžete i jednou rukou, což se hodí v případě, že máte zraněnou jednu z paží. Při navrhování škrtidla byla využita speciální patentovaná technologie, jež usnadňuje utažení a přilnutí pásku, a to v obvodu od 5 do 40 centimetrů.

Škrtidlo SICH® Tourniquet
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží SICH
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás