Riflecx - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Riflecx je polská značka, která vznikla spojením dvou firem s dlouholetými zkušenostmi. Výsledkem spojení je komplexní systém péče o střelné zbraně, který zahrnuje především chemikálie, jako jsou pěny, maziva a konzervační kapaliny.

Kvalita od dodavatelů US Army

Obě firmy, z nichž Riflecx vzešel, dodávaly svoje zboží americké či polské armádě, NATO, ale také velkým mezinárodním a nadnárodním klientům. V těchto oblastech se chyby nenosí, a tak je jasné, že co je dobré pro armádu, bude pro civilní klienty silný nadprůměr.

Zástupci společností CGS (Commsblack) i CX80 se seznámili při realizaci jedné ze zakázek pro NATO. Produktové portfolio, které plodnou spoluprací obou těchto podniků vzniklo, plní požadavky uživatelů zbraní v různých koutech světa zejména v segmentu čištění a údržby zbraní.

Do sortimentu značky Riflecx patří mimo jiné:

  • čisticí prostředky na zbraně a tlumiče
  • pěny na čištění hlavní
  • stlačený vzduch pro čištění zbraní
  • konzervační kapalina na zbraně
  • grafitová mazadla na zbraně

A to vše je navíc k dispozici v rámci komplexních sad pro čištění dlouhých či krátkých zbraní.

Tuhé mazadlo na zbraně Teflon® DuPont Riflecx® 100 g

Pokud přípravky Riflecx obsahují nějaký patentovaný materiál, můžete se spolehnout na to, že jde o originál. To je případ i teflonu od společnosti DuPont, které je součástí tuhého mazadla na zbraně Riflecx. Jedná se o prostředek, který u zbraně zredukuje tření a chrání ji před korozí, což znamená, že se při čištění zbraně aplikuje až jako poslední – až po použití odstraňovače nečistot a opravné kapaliny. Mazadlo s teflonem současně usnadňuje další čištění, neboť brání ulpívání uhlíkových usazenin na kovových částech zbraně.

Tuhé mazadlo na zbraně Teflon® DuPont Riflecx® 100 g
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Riflecx
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás