Real Target - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Ty nejlepší reálné střelecké terče? Pak jedině od Real Target. Pokud se chcete zdokonalit ve střelbě, nasimulovat zásah proti osobě a to vše v těch nejreálnějších podmínkách, pak budete potřebovat terč, který vám nekompromisně ukáže, jak je vaše střelba a míření kvalitní. Česká firma Real Target umí splnit vaše náročné požadavky, které jsou při ostrém zásahu neocenitelné.

Reálné střelecké terče

Společnost Real Target byla založena bývalým profesionálním vojákem Armády České republiky, který sloužil u průzkumných jednotek a zúčastnil se zahraničních misích. Díky svým zkušenostem vyvinul terče, které simulují reálný zásah.

  • terče jsou jednoduché na údržbu
  • vydrží přes 50 000 zásahů
  • velmi rychle zlepší vaše střelecké schopnosti

Vizí společnosti, která je na trhu od roku 2018, je nabídnout produkt, který přiblíží výcvik ozbrojených složek ve střelecké přípravě v reálných podmínkách.
Pro koho jsou střelecké terče určené?

  • pro vojáky
  • pro policisty
  • vhodné na soukromé střelnice

Vyzkoušejte reálnou kvalitu za rozumnou cenu

Za vším u Real Target hledejte několik let vývoje a testování. Na volný trh se nedostane žádný produkt, který by nebyl otestován. Zlepšujte své střelecké umění a využívejte k tomu ty nejlepší pomůcky, jež jsou nabízeny na volném trhu.

Střelecký terč 3D Real Target®

Od firmy Real Target bychom určitě doporučili terč s reálným vzhledem torza dospělého muže. Střelecký terč 3D od Real Target je vyroben ze specifického materiálu, který se po proniknutí střely opět zatáhne. K určitému úbytku materiálu samozřejmě dojde i zde, ale životnost terče je i přesto odhadována na cca 50 tisíc střel. Terč je určený pro využití ve střelecké přípravě i kriminalistické účely.

Střelecký terč 3D Real Target®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Real Target
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás