REAL AVID – DISTRIBUTOR PRO ČR A SK

Americkou společnost Real Avid tvoří skupina lidí, kteří jsou zapálení pro věc. Jejich vášní jsou zbraně, konkrétně skutečně profesionální příslušenství a čisticí prostředky pro ně. Jejich práce je současně jejich koníčkem.

Cílem společnosti jsou neustálé inovace – což znamená, že firma chce svým zákazníkům dnes i v budoucnu přinášet to nejlepší ve svém oboru. A pod tento obor spadají především následující produkty:

  • vysoce výkonné nástroje pro zbraně
  • multitooly a nástroje šité na míru konkrétním typům zbraní
  • vysoce výkonná řešení pro čištění zbraní

Firma Real Avid současně vyvinula také komplexní stojan na čištění zbraní a pracovní stanici pro čištění zbraní, což jsou nástroje, díky kterým zvládnete doma v dílně poskládat zbraň, namontovat na ni příslušenství a ještě ji vyčistit.

V naší nabídce od Real Avid naleznete úplné čisticí sady na zbraně, čisticí šňůry i podložky pro čištění zbraní. Určitě se budou hodit také multitooly, které jsou přizpůsobeny konkrétním modelům zbraní, ať už se jedná o pistole nebo třeba platformu AR-15. Některé nástroje jsou dokonce specifické pro značky zbraní, jmenovitě hovoříme třeba o Glocku.

V neposlední řadě nabízíme od Real Avid také puškařské sady, které obsahují vše, co majitel pušky potřebuje pro servis, údržbu a úpravu své zbraně. Takové řešení je vhodné jak pro profesionální zbrojíře, tak i pro hobby nadšence. Je šetrné pro zbraň a současně ušetří čas.

Čisticí sada Real Avid® Gun Boss® PRO Precision Cleaning

Tato čisticí sada patří k nejoblíbenějším prvkům našeho sortimentu značky Real Avid. Umožňuje totiž skutečně precizní čištění zbraně. Součástí balení jsou mimo jiné mosazné škrabky, které zbraň zbaví nánosů uhlíku. Přiložený kartáček je pak určený pro aplikaci oleje. Praktický je i samotný obal celé sady, který využijete jako stojánek a veškeré nástroje jsou v něm prakticky uloženy.

Čisticí sada Real Avid® Gun Boss® PRO Precision Cleaning
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Real Avid
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás