Powertac - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

PowerTac je americká společnost se sídlem Greensboro v Severní Karolíně. Vytváří prémiová taktická světla vyvíjená pro nejtěžší bojové podmínky. PowerTac je kombinace americké vynalézavosti, kvality, preciznosti a špičkové technologie. Prvotřídní řemeslné zpracování zaručuje špičkovou kvalitu i v těch nejtvrdších bojových podmínkách kdekoli na světě.

Špičkové taktické svítilny z USA

Vizí společnosti PowerTac jsou výkonná taktická a funkční světla, která svou kvalitou a výkonností vysoce převyšují konkurenční produkty na širokém trhu.
Hodnoty společnosti PowerTac:

  • vášeň
  • integrita
  • inovace

Taktické svítilny PowerTac používají experti na vymáhání práva, například izraelské obranné síly a policie, struktury tajných služeb FBI a další pobočky na vymáhání práva po celé USA.
Pro koho jsou taktická světla PowerTac určena?

  • pro vojáky
  • pro příslušníky bezpečnostních složek
  • pro odbornou i laickou veřejnost

Využijte špičkové výrobky od americké společnosti, která je na trhu už od roku 2006.

Svítilny PowerTac jsou prověřeny tvrdým bojem

Pokud hledáte skutečnou kvalitu, která je prověřena především v praxi, pak taktické svítilny PowerTac jsou horkým kandidátem číslo jedna.

Svítilna E9R-G4 / 2550 lm PowerTac®

Vrcholem nabídky značky PowerTac je svítilna E9R-G4, která se může chlubit maximálním světelným výkonem 2 550 lumenů. S tím dosvítí až do vzdálenosti téměř 200 metrů. I díky voděodolnosti dle standardu IPX-8 je tato svítilna vhodná i pro taktické využití policisty či vojáky. Výhodou je možnost nabíjení jak přes magnetický port, tak přes USB, přičemž při využití dobíjecí baterie, jež je součástí balení, vám baterka vydrží svítit až 48 - 50 hodin.

Svítilna E9R-G4 / 2550 lm PowerTac®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Powertac
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás