Plano - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Je velmi pravděpodobné, že máte doma krabici na nářadí, která může být stará i několik desetiletí. Je také pravděpodobné, že ona krabice bude patentem společnosti Plano®. Tato společnost, která má 60 letou historií, se specializuje na úložné prostory, boxy a přenosné kufry. A právě boxy a kufry na zbraně je jednou z hlavních specializacích této společnosti s dlouholetou tradicí.

Plano = nejlepší kufry a boxy na zbraně

Máte větší počet zbraní a často je převážíte? Pak jistě znáte, že převést zbraň z bodu A do bodu B bez poškození je někdy těžko realizovatelný sen. Máme ale řešení. Přepravní boxy a kufry od společnosti Plano vaše obavy umí vyřešit.

Jejich kufry jsou:

  • nárazuvzdorné
  • vodotěsné
  • prachuvzdorné
  • nerozbitné

Přepravní boxy a úložné prostory

Plano nejsou jen obyčejné kufry. Zajímat vás jistě budou i velmi odolné přepravní boxy, které perfektně vyskládáte do auta nebo na korbu vozidla. Jsou tak odolné, že vydrží i váhu člověka. Vnitřek je pak řešen skvěle. Můžete do nich vložit značné množství zbraní a tím pádem ušetříte za další potřebná zavazadla.

Vaše zbraně se v kufrech a přepravních boxech Plano Molding budou cítit jako v bavlnce. Navíc za velice dostupnou a příjemnou cenu.
Pro koho jsou kufry Plano vhodné?

  • pro majitele střelnice
  • pro členy bezpečnostních složek
  • pro sportovní střelce

Kufry a boxy na zbraně, které něco vydrží

Kufry od společnosti Plano něco vydrží. Jsou mechanicky odolné a zbraně uvnitř se nepoškodí ani při jízdě po velmi špatné cestě. Využijte nabídku od společnosti, která už 60 let vymýšlí a vyrábí ty nejlepší úložné boxy.

Přepravní box s kolečky Plano Molding® USA Military

Přepravní box s kolečky USA Military Large od Plano Molding využívají i složky NATO, ale svoje lovecké či outdoorové vybavení do něj můžete vložit i vy a mít ho tak všechno na jednom místě díky skvělým 119 litrům kapacity. Zabudovaná kolečka umožňují snadnou přepravu a kufry je možné stohovat, což usnadňuje skladování. Box je uzamykatelný a navíc disponuje integrovanou rukojetí, za kterou jej můžete jednoduše táhnout.

Přepravní box s kolečky Plano Molding® USA Military
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Plano
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás