Modestone - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Poznámkové bloky, které vydrží skutečně všechno? Stane se vám, že v práci občas zmoknete, nebo máte pracujete v mastnostě? Pak jistě víte, že na mastný nebo vlhký papír se nedá psát. To ovšem neplatí u poznámkových bloků Modestone, které bez problému odolají mechanické zátěži, dešti nebo mastnostě. Své poznámky si můžete zapisovat v drsných podmínkách, přičemž jistota, že vše bude čitelné, je samozřejmá.

Ekologické a nezničitelné poznámkové bloky Modestone

První myšlenka na vodotěsné poznámkové bloky vznikla, když Kalle Kinnunen sloužil ve finských obranných silách a jeho důležité poznámky z poddůstojnické školy byly zničeny vodou. Od té doby vznikla potřeba najít vhodný materiál, který odolá vodě a mastnotě. A finské firmě Modestone se tento husarský kousek povedl.
Čemu všemu odolá papír od Modestone?

  • odolá mechanické zátěži
  • odolá vodě
  • odolá mastnotě

Zvolený materiál na tento senzační výrobek je plně ekologický, takže nemusíte mít strach, že jeho používáním poškozujete přírodu.
Na výrobky Modestone můžete psát:

  • perem
  • tužkou
  • propisovačkou
  • nábojnicí
  • starým klíčem

Využijte skvělou příležitost

Plně ekologické poznámkové bloky, které odolají mastnotě a jsou vodotěsné, mohou být vaše. Tento výrobek je jedinečný pro práci v terénu. Skvěle se uplatní v řadách policie, armády nebo technických provozech, kde riziko mastnoty je vysoké.

Voděodolný zápisník čtverečkovaný The Officer´s Pad 96 mm x 148 mm Modestone®, 30 listů

Modestone Officer’s Pad je kroužkový blok, který je voděodolný díky tomu, že je vyroben z kamenného papíru. Jeho výroba je velmi ekologická, kvůli zápisníkům Modestone totiž nemusí padnout ani jeden strom a ani spotřeba vody při výrobě není zdaleka tak vysoká. Officer’s Pad ale přesto můžete využít i v těch nejtvrdších podmínkách. Poznámky, které si do něj napíšete, se totiž neroztečou.

Voděodolný zápisník čtverečkovaný The Officer´s Pad 96 mm x 148 mm Modestone®, 30 listů
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Modestone
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás