Military Soap - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Polská značka Military Soap má ve svém sortimentu jeden zásadní produkt, který odpovídá jejímu názvu. Jedná se totiž o výrobce speciálního mýdla, které dokáže vlasy a pokožku uživatele vyčistit od těžkých kovů. Takže je vhodné například pro střelce.

Riziko otravy těžkými kovy

Těžké kovy, ke kterým se řadí například olovo, kadmium nebo rtuť, s sebou přinášejí jedno velké riziko. Jejich účinky v těle se totiž sčítají. Jste-li tak těžkým kovům vystaveni pravidelně – ať už kvůli svému povolání nebo kvůli koníčku – je vhodné se proti nim účinně bránit.

Které skupiny patří k těm nejvíce ohroženým? Samozřejmě ti lidé, kteří v prostředí s těžkými kovy přímo pracují. Ti se totiž s těmito nebezpečnými látkami setkávají dnes a denně. Jsou to například následující skupiny pracovníků:

  • pracovníci v chemickém průmyslu
  • pracovníci v papírenském průmyslu
  • pracovníci ve sklářském průmyslu
  • pracovníci ve výrobě hnojiv
  • pracovníci přicházející do styku s azbestem
  • střelci, pracovníci střelnic a instruktoři

Právě poslední skupina přichází nejčastěji do kontaktu s olovem, a pokud se od olova včas a důkladně neumyjete, hrozí vám vyšší riziko zdravotních komplikací, které souvisejí s ukládáním olova v těle. Nejohroženějšími orgány jsou v tomto případě játra a ledviny. Těžké kovy však mají negativní vliv také na mozek a nervový systém, srdce a cévy či dítě v těle těhotné matky.

Mýdlo Military Soap

Jak již bylo řečeno, vyrábí společnost Military Soap stejnojmenné mýdlo se speciální recepturou. Jedná se o specializované tekuté mýdlo na ruce, tělo a vlasy, které těžké kovy z vlasů a povrchu pokožky odstraňuje opravdu šetrně a zároveň účinně. Inovativní receptura mýdla zahrnuje hydratační složku, která příjemně vyživuje pokožku a současně zabraňuje pocitu suché kůže. Prevenci komplikací způsobených těžkými kovy rozhodně netřeba podceňovat.

Mýdlo Military Soap
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Military Soap
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás