LMT Defense - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Americká společnost LMT Defense byla založena roku 1980 v Iowě, tedy státě Johna Wayna, a už jí tedy „táhne“ na půlstoletí existence. Už od svého vzniku je dodavatelem kvalitních zbraní a příslušenství k nim pro armády i nadšence do střelby z řad jednotlivců.

Zbrojovka Lewis Machine & Toolo Company neboli LMT Defense přináší již od doby svého vzniku na trh inovace v podobě dlouhých střelných zbraní a příslušenství k nim. Ostatně o jejích kompetencích hovoří i několik úspěšných kontraktů pro různé ozbrojené složky celého světa. Jmenovitě jde o armády těchto států:

  • Nový Zéland
  • Estonsko
  • Švýcarsko
  • Velká Británie
  • Libanon

Jednotlivé modely pušek značky LMT Defense jsou určené pro náročné podmínky, a jako takové jsou i upravené. Společnost například vyrábí patentovanou konstrukci závěru pro platformu AR-15 s přepracovaným vytahovačem, tak aby bylo jednodušší vytahovat nábojnice právě v nepříznivých podmínkách. Firma umí také přepracovaný nosič závěru.

V nabídce výrobce jsou však i různé další speciality, například monolitická montážní platforma Monolithic Rail Platform (MRP), což není nic jiného než předpažbí ukované z jednoho kusu hliníku, které je opět určeno pro platformu AR-15 a využívá klasickou Picatinny lištu.

Společnost LMT Defense vyvinula i svůj vlastní modulární zbraňový systém, jenž v jejím podání nese označení MARS. To je zkratka pro Modular Ambidextrous Rifle System neboli „modulární oboustranný puškový systém“. Ten je k dispozici v lehké (MARS-L) a těžké (MARS-H) variantě. Právě pušky MARS jsou u smluvních partnerů z řad ozbrojených složek nejoblíbenější.

Samonabíjecí puška LMT Defense® L129A1 UK 16" / ráže .308 Win

Vlajkovou lodí v naší nabídce produktů americké společnosti LMT Defense je puška L129A1 ráže .308 Win s 16palcovou hlavní. Jedná se o velice přesnou samonabíjecí pušku, která je vybavena zmíněným monolitickým předpažbím MRP s neuvěřitelnou tuhostí a houževnatostí a současně se stále volně plovoucí hlavní. Současně je předpažbí vybaveno systémem pro rychlou výměnu hlavně. Součástí dodávky je navíc sada sklopných mířidel a zbraň je součástí systému MARS, takže je díky oboustranným, zrcadlově umístěným ovládacím prvkům vhodná pro praváky i leváky.

Samonabíjecí puška LMT Defense® L129A1 UK 16" / ráže .308 Win
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží LMT Defense
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás