KLYMIT – DISTRIBUTOR PRO ČR A SK

Klymit je další z amerických značek ve své nabídce, která nabízí ucelený sortiment produktů – její nabídka má zkrátka hlavu a patu. Přirozeně se jedná o produkty outdoorové, které jsou často výsledkem vlastního vývoje společnosti Klymit, respektive kombinací vlastních technologií značky s těmi, které už byly na trhu dávno osvědčené.

Specialista na spaní venku

Společnost Klymit se specializuje na produkty určené pro spaní venku. Je expertem na nafukovací karimatky – jeho výrobky v tomto segmentu také často rozpoznáte na první pohled, pokud se tedy nejedná o nějakou kopii. Kromě nafukovacích karimatek vybíráme ze sortimentu následující kategorie:

  • batohy
  • polštáře (včetně těch nafukovacích)
  • batohy
  • hamaky
  • stany, stanové přístřešky a celty
  • moskytiéry
  • čluny
  • příslušenství (pumpy, opravné sady)

Úzce specializovaný sortiment

Sortiment společnosti Klymit je úzce specializovaný. Je to proto, že se tento výrobce chce vědomě soustředit na věci, které mu jdou dobře, a zbytečně se nerozptylovat vedlejší nabídkou, která by mu sice mohla přinést krátkodobě vyšší zisk – ale na druhou stranu by mu mohla zhoršit renomé. Svoje karimatky a další produkty nabízí Klymit outdoorovým nadšencům z řad běžných smrtelníků i účastníků expedic. Přitom nezáleží na tom, zda se na své výpravě chystáte strávit dva dny nebo měsíc.

Nafukovací karimatka Klymit® Insulated Static V™ Recon™

Nafukovací karimatky jsou přesně tím, co společnost Klymit umí nejlépe. A vrcholem nabídky je model Insulated Static V Recon, který je určený pro čtyřsezónní použití. Označení Recon v názvu znamená, že je tahle karimatka k dispozici v barvě, která je vhodná i pro vojenské využití. Nejdůležitějším prvkem karimatky je ovšem izolace Klymalite, která je lehká, stlačitelná i odolná a brání prostupu chladného vzduchu zespodu. Vzduchové komory tvaru V zase poskytují pohodlný spánek bez ohledu na to, jakou polohu pro něj zvolíte. A nafouknutí karimatky je otázkou několika okamžiků.

Nafukovací karimatka Klymit® Insulated Static V™ Recon™
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Klymit
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás