Hydra Knives - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Vysoká výkonnost, božský design a výdrž na celý život. Pokud si chcete pořídit nože, které snesou i hrubé zacházení a ještě se vám odmění věrností do konce života, pak si rozhodně vyberte nože od společnosti Hydra Knives. Tato společnost fungující na trhu od roku 2017 nepřestává udivovat. Jak špičkovým designem, tak kvalitou, která v mnohém předčí renomované značky. A to vše za rozumnou cenu, která je mnohdy bezkonkurenční.

Zkušenosti jiných jako zdroj inspirace

Nože Hydra Knives jsou vyráběny na základě dlouhé zkušenosti profesionálů na trhu. Tato společnost umí naslouchat potřebám a přetavit je ve velmi kvalitní výrobky.

  • společnost má více, jak třicet ambasadorů, kteří se starají o kvalitu
  • všechny nože jsou vyráběny pomocí moderních technologií
  • testování nožů probíhá po celém světě
  • nože jsou vyráběny v Albacete ve Španělsku

Hydra Knives je kvalita, za kterou rozhodně stojí jít. Není to jen špičkový nůž. Důležitý je také design, na kterém se podílejí designéři především z oboru survivalu.

  • dlouhá životnost nože je základ
  • nadstandardní design je samozřejmostí
  • špičkové materiály, které vydrží po zbytek života

Nože do boje nebo každodenní potřebu

V Hydra Knives myslí na každého. A proto vyvíjí nože, které potěší příslušníky bezpečnostní sil, ale hodí se stejně dobře pro každodenní potřebu. Můžete si být jisti, že nůž Hydra Knives za vás vykoná velmi tvrdou práci a stále bude fit.

Nůž Openfield Hydra Knives®

U značky Hydra bychom rádi vypíchli univerzální outdoorový nůž Openfield s jednosečnou čepelí s prohnutým ostřím a rovným hřbetem, jehož účelem je drobnější práce. Ergonomická rukojeť zase zajišťuje stabilní a pevný úchop. Úderná zadní část rukojeti umožňuje rozbíjení skla v nouzových situacích. A za zmínku stojí i otvor pro provlečení jisticí šňůry nebo kydexové pouzdro.

Nůž Openfield Hydra Knives®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Hydra Knives
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás