Cytac - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Když pouzdro do pistole, tak jedině Cytac. Když výstroj pro policisty a členům bezpečnostních složek, pak jedině Cytac. O kom se mluví? Asijská společnost Cytac, založená v roce 2008 zaujímá přední místo mezi výrobci špičkových pouzder pro vojenské a policejní účely. Vysoce kvalitní pouzdra od této společnosti jsou používána po celém světě a používají je profesionálové ve vymáhání práva.

Pouzdra na pistole i zásobníky

Filozofií společnosti Cytac je vyrábět kvalitní pouzdra na pistole i zásobníky. Přitom je jedno, jestli si je koupí profesionál nebo civilní osoba. Pro všechny jsou pouzdra vyráběna tak, aby byla maximálně pohodlná a funkční.

Která pouzdra si můžeme vybrat z jejich nabídky?

  • pouzdra pro policisty
  • sportovní pouzdra
  • pouzdra s ukazovákovou pojistkou
  • pouzdra s košíčkovou pojistkou
  • pouzdra na skryté nošení.

Společnost Cytac dodává, že jejich pouzdra se hodí na více než 150 pistolí.

Precizní zpracování, spolehlivost, pohodlné nošení

Vyzkoušejte pouzdra od společnosti, která se během několika let dostala mezi přední výrobce pistolových pouzder. Vysoká kvalita za rozumnou cenu tady hraje svou podstatnou roli. Dejte šanci výhodám a nedělejte kompromisy.

Univerzální pistolové pouzdro Mega-Fit Cytac®

Zbraňové pouzdro Cytac Mega-Fit je dokonale variabilní. Výrobce uvádí, že je vhodné pro více než 80 modelů značek jako Glock, Beretta, Sig Sauer nebo Taurus. Retenční vlastnosti pouzdra je možné variabilně nastavovat pomocí pětice šroubů. Pouzdro s jednoduchým a účelným designem je vyrobeno z odolného polymeru a připevnit ho můžete ke stehenní i ramenní platformě.

Univerzální pistolové pouzdro Mega-Fit Cytac®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Cytac
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás