Big Frig - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Nápad na založení americké společnosti Big Frig vznikl v hlavě jediného člověka, Brocka Hutchinsona, který usoudil, že nabídka na trhu termohrnků v USA je nedostatečná. Rozhodl se proto, že tyto produkty začne vyrábět sám. Sortiment firmy se postupně rozrostl i o termosky a chladicí boxy včetně těch vysoce specializovaných – konkrétně chladicích boxů pro transport očkovacích látek pro dobytek.

Skvělý poměr ceny a kvality

Nás ale zajímají především termohrnky, kterým Big Frig říká „tumblery“, a termosky, které v nabídce společnosti najdeme jako „growlery“. Ačkoliv svoje první produkty představil výrobce někdy v roce 2016, velmi rychle se dostal na řádově milionové tržby ročně (samozřejmě v dolarech). Je tak zřejmé, že objevil díru na trhu – dodávat ve svém segmentu zákazníkům produkty se skvělým poměrem ceny a kvality.

Řešení šitá na míru

Kromě sériové výroby se Big Frig zabývá také produkcí řešení na míru – svoje tumblery nabízí třeba s logem firmy nebo s jakýmkoliv jiným potiskem, případně gravírováním. U firemních zákazníků jsou taková řešení oblíbená jako dárky jejich vlastním zákazníkům, případně zaměstnancům. K zákazníkům společnosti Big Frig dnes patří i taková velká jména, jako jsou Black Rifle Coffee Company nebo Nine Line Apparel.

Chytré prvky díky zkušenostem

Nejen u svých outdoorových produktů využívá Big Frig chytré prvky, které jsou výsledkem zkušeností i pozorování trhu. Tak například tumblery značky Big Frig mají dnes již ikonický tvar se širší horní a užší spodní částí – důvodem je ergonomie. Takový termohrnek vám zkrátka tak snadno nevyklouzne z ruky, ať už se nacházíte v přírodě nebo ve městě.

Z dalších prvků, které mají tumblery a growlery značky Big Frig společné, můžeme zmínit následující:

  • kvalitní nerezová ocel
  • dvoustěnné provedení s vakuem uprostřed
  • veškeré plastové prvky bez škodlivého bisfenolu A (BPA Free)
  • robustní a odolné provedení
  • dlouhodobé uchování té správné teploty teplého i studeného nápoje

Termo hrnek Big Frig® Tumbler 20 oz

Termo hrnek Tumbler je jednou ze stálic sortimentu značky Big Frig. V případě 20oz varianty se jedná o inovaci, protože některým zákazníkům se původní 30oz hrnek zdál příliš velký. Pro neamerické zákazníky doplňujeme ještě objemy v mililitrech – jedná se o 568, respektive 852 ml. Menší velikost je zkrátka pro mnohé praktičtější díky kompaktnějšímu provedení, které je ideální pro outdoorové výlety. Hrnek nabízí jistý úchop a splňuje i veškeré kvality, které jsme zmínili výše.

Termo hrnek Big Frig® Tumbler 20 oz
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Big Frig
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás