ASP - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Čtyřicetiletá tradice ve více, jak 100 zemích světa? To nemůže být nic jiného, než fenomenální značka ASP se sídlem v USA. Americká kvalita a kladný přístup k inovaci zaručuje, že se vám s jejich výrobky bude pracovat dobře a budete nadmíru spokojeni. ASP potěší vojáky, policisty, kteří s jejich výrobky pracují dennodenně v terénu. Samozřejmostí je i vývoj prostředků pro civilní osoby. Lidem z ASP není cizí žádný problém.

Mějte jen to nejlepší. Mějte špičkové výrobky od ASP

Profesionálové z více, než 100 zemích jsou každodenně vystaveni krizovým situacím. Nemohou si dovolit mít u sebe výrobky, na které není spoleh. Musí používat takové nástroje, které je podrží v jakékoli situaci. Které to jsou?

  • špičkové teleskopické obušky
  • pouta, se kterým nezraníte zadrženého a nezraníte sebe
  • taktické osvětlení
  • napájecí baterie
  • pepřové spreje
  • tréninkové vybavení

S těmito výrobky dosahuje ASP špičkových výsledků. Dbají na maximální bezpečnost a spoleh v každé situaci. Proto DNA profil společnosti ASP poznáte velice dobře. Snaží se, aby:

  • řešení problému bylo vždy inovativního charakteru
  • musí být nejlepší ve své třídě
  • musí být patentované - ASP má více, než 150 patentů na své výrobky

ASP je inovace a bezpečnost

Velkou část svých příjmů dává ASP do inovace tak, aby bylo možné zajistit bezpečné výrobky, na které je spolehnutí za každé situace. Proto se řadí mezi špičky svého oboru.

Teleskopický obušek ASP® Agent 30 pro skryté nošení

Pokud obušky ASP představují to nejlepší ve svém oboru, potom obušek Agent 30 představuje to nejlepší mezi obušky ASP. Umožňuje diskrétní skryté nošení a rychlé nasazení, a využijí ho tak třeba pracovníci v utajení. Díky zmenšenému průměru a nízkoprofiovému provedení ho lze jednoduše skrýt v kapse, uvnitř pasu kalhot či na opasku. Kromě toho jsou k dispozici nejodolnější dostupná černá úprava nebo revoluční systém otevírání a skládání.

Teleskopický obušek ASP® Agent 30 pro skryté nošení
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží ASP
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás