AKU Tactical - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Italská značka obuvi AKU Tactical je v outdoorovém segmentu pojmem. Existuje již více než čtyři dekády, přičemž tehdy ji založil jistý pan Galliano Bordini, ševcovský mistr z města Montebelluno. Pro tuto značku hovoří nejen její zkušenosti, ale také fakt, že drtivá většina materiálů a surovin pro výrobu bot pochází od místních dodavatelů.

Neustálé inovace

Společnost přirozeně neusíná na vavřínech a svoje boty neustále inovuje, přičemž bere v úvahu i tzv. biodynamické inženýrství, které zkoumá pohyb nohy a snaží se o to, aby bota co nejlépe padla (a nebyla tak spíš ke škodě než k užitku). Samozřejmostí je i výběr té nejlepší kůže, kterou AKU Tactical u jednotlivých modelů bot používá. Jednotlivé produkty značky spadají do následujících kategorií:

  • nízká obuv
  • vysoká obuv
  • jarní a podzimní obuv
  • zimní obuv
  • taktická a vojenská obuv
  • příslušenství k obuvi (vložky, krémy, spreje, tkaničky, ...)
  • ponožky

Dodavatel pro armádu

Společnosti AKU Tactical se v roce 2017 podařilo vyhrát výběrové řízení na dodavatele taktických a vojenských bot pro britskou armádu. Na tento tendr se italská značka dlouhodobě pečlivě připravovala a i díky tomu byla vybrána jako jediný ze čtyřiceti účastníků výběrového řízení. Kromě té britské dodávala firma AKU Tactical v minulosti také pro švýcarskou nebo dánskou armádu. A dále pro americké speciální jednotky Navy Seals či Zelené barety.

Výrobní centra v Evropě

Svoji výrobu udržuje společnost AKU Tactical v rámci Evropy. Kromě Itálie tak jednotlivé modely obuvi vyrábí i v Rumunsku nebo Srbsku. Samozřejmostí je využívání moderních špičkových materiálů, jakými jsou Gore-Tex® nebo Vibram® a bez kterých se dnes výrobci kvalitní outdoorové obuvi prakticky neobejdou.

Boty AKU Tactical® Selvatica Mid GTX®

Boty AKU Tactical Selvatica Mid GTX patří k naprosté špičce v našem sortimentu obuvi. Původně byly navrženy pro zásahové složky IZS, nicméně na své si přijdou také civilisté, kteří hledají komfortní obuv pro svoje outdoorové výlety. Potěší dynamická podpora chodidla nebo technologie AKU Elica Natural Stride System, která je výsledkem zkoumání právě ve zmíněné oblasti biodynamického inženýrství.

Boty AKU Tactical® Selvatica Mid GTX®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží AKU Tactical
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás