Agilite - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Izraelská společnost se štírem ve znaku. To je Agilite a Agilite znamená tvrdý boj, inovaci a schopnost učit se novým věcem. Izraelci v touze ubránit svou domovinu, museli sáhnout k nejmodernějším technologiím, na kterých se podílí špičky ve svém oboru. Proto je Agilite prémiovou značkou bojem prověřeného taktického vybavení. S taktickým vybavením Agilite jste o krok napřed před nepřáteli.

Braňte se před nepřáteli. Braňte svou vlast a rodinu

Buďte o krok napřed a chraňte svou rodinu, svou vlast. Braňte se před náhodným útočníkem. Používejte špičkové vybavení Agilite a nenechte se ohrozit. Co získáte, pokud sáhnete po vybavení od Agilite?

  • taktickou výstroj a výzbroj
  • prostředky pro přežití v krizových situacích
  • špičkové ochranné pomůcky

Proč je dobré používat výrobky Agilite? Tato firma slibuje především bojem prověřené taktické a ochranné prvky. A proč patří mezi nejlepší?

  • výrobky používají speciální vojenské i civilí jednotky
  • společnost má zastoupení po celém světě
  • k výrobě jsou použity ty nejlepší materiály spolu se špičkovou technologií

Štír ve znaku znamená přežití

Štír ve znaku společnosti není náhodou. Štír je houževnaté zvíře, které dokáže přežít i v těch nejtvrdších podmínkách. Stejně tak dokáží přežít všichni, co používají výrobky Agilite. Závazek k řemeslu je hlavní filozofií společnosti.

Nosič plátu K19 3.0 Agilite®

Zásadním prvkem portfolia značky Agilite je nosič plátu K19, který byl navržený v Izraeli s důrazem na co nejvyšší flexibilitu využití i pohodlnost nošení. Rychloupínací systémy plátu K19 si můžete jednoduše nastavit a doladit; dokonce je můžete i přizpůsobit za běhu. Mnoho prvků sdílí K19 s nosičem plátů Agilite K5, považovaným za nejpohodlnější model na trhu. Samozřejmostí je možnost modulárního rozšíření (MOLLE), plusem pak možnost použití s pancéřovými pláty z tvrdé oceli nebo keramiky.

Nosič plátu K19 3.0 Agilite®
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Agilite
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás