Acheron Corp - Výhradní zastoupení pro ČR a SK

Společnost Acheron Corp má dvě zásadní konkurenční výhody. Za prvé se specializuje na poměrně úzký tržní segment – konkrétně zbraňových tlumičů hluku – a za druhé všechny svoje produkty nejen vyvíjí, ale také přímo vyrábí v domovském Švýcarsku. Díky tomu jsou její produkty synonymem pro kvalitu.

Made in Switzerland

Všechny tlumiče hluku od Acheron Corp se tak mohou hrdě pyšnit nápisem Made in Switzerland. Výrobce zásadně odmítá jakýkoliv outsourcing, neboť si chce udržet kontrolu nad všemi fázemi výroby. Přestože jsou v takovém případě náklady na výrobu vyšší, nechce se smířit s tím, aby jeho zákazníci museli dělat kompromisy.

Společnost je přitom poměrně mladá – vždyť vznikla teprve v roce 2020. Za pouhé tři roky svého působení ovšem získala prestižní postavení jak u laických, tak i u profesionálních zákazníků.

A jaké tlumiče hluku tedy Acheron Corp nabízí?

  • tlumiče pro útočné pušky různých ráží (to především)
  • tlumiče pro samopaly
  • tlumiče pro pistole
  • tlumiče pro malorážky

Acheron Corp využívá toho, že Švýcarsko bylo vždycky zemí, která přála držitelům zbraní. Liberální postoj legislativy podnítil pokroky ve vývoji, a lidé v Acheron Corp tak mohou využívat dlouholeté zkušenosti v oboru, získané přímo z první ruky.

Tlumič hluku MDR E4

Ze sortimentu Švýcarů vybíráme tlumič hluku MDR E4, který si i přes výrobu ve Švýcarsku dokázal udržet konkurenceschopnou cenu. Jedná se vlastně o jeden z prvních modelů Acheron Corp, který je podle výrobce jediným non-ITAR over-barrel tlumičem na světě, jenž je uzpůsoben využití s puškami Desert Tech MDR. Výhodou tohoto tlumiče je fakt, že posouvá těžiště blíže pistolové rukojeti a zlepšuje tak ovladatelnost zbraně.

Tlumič hluku MDR E4
Chcete prodávat nějakou z našich značek? Vytvořte si účet v B2B rozhraní a po schválení registrace z naší strany můžete pohodlně nakupovat
Chcete si udělat představu o zboží, které značka nabízí? Podívejte se na náš e-shop určený pro maloobchodní zákazníky, kde máme kompletní nabídku zboží Acheron Corp
Máte nějaký dotaz?Kontaktujte nás